Odkopaváme poslední část domu, severní a zjistili jsme, že v jedné části nám "levituje" dům, soudruzi nepovažovali základy pro patrový dům za důležité, ale jelikož rádi a dobře malovali, tak na plánech samozřejmě základy jsou. Je třeba zmást nepřítele. Sever skýtal v zemi systém různých kanálů, to by bylo hřiště pro děti:-D Bagr je už u nás jako doma, bagrista vypil kávu stačící pro průměrného obyvatelé tak na měsíc. Tak a teď se modlit ať neprší. Technickým věcem rozumím asi jako jeptiška sexu, ale prý se nejprve bude stavět v hloubce 2 metrů pod zemí nějaká stěna (aby se k domu nedostala voda, zjistili jsme, že u nás by nebyl třeba vodovod kolik máme vody pod domem :-D, voda se pak bude "odklánět" do studny-jsem na ten zázrak zvědavá) a pak dostavět hluchá dutá místa. Co na to počasí, vysměje se nám?
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (46 příspěvků)
mno stavět,bych fakt nechtěla.
jitka46, 29. 1. 2019, 21.59
Jejda, ještě že nás tohle asi nikdy nečeká.
Žofinka, 22. 11. 2018, 17.04
a ještě zasvinili studnu, že
Aliisha, 10. 11. 2018, 20.49
A proto nikdy nechci stavět
Mygara, 4. 11. 2018, 7.16
a stejně to zmrví, co, to je pech
L.janicka.l, 20. 10. 2018, 19.14
Ty si odpocines, az to bude vsechno hotove. A kup mu to nejlevnejsi kafe, treba mu tak chutnat nebude
Fuga, 10. 10. 2018, 13.25
Není nad to rekonstruovat starší dům
Janako, 7. 10. 2018, 17.27
Ty jo, koukám, že vy máte pořád něco, co?
Toto nepoteší nech už ide všetko tak ako má!
No tak to vám teda nezávidím, obzvláště teď když už se to počasí začíná pěkně kazit.
Snad to soudruzi zvládnou a neudělají další chyby