Ubud
Vložil(a): patricia077, 25. 3. 2019 14.46
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 23. 1. 2021, 17.03
škoda,že tam bylo takové uplakané počasí
Fuga, 3. 8. 2019, 20.00
Cibetkove kafe bych také někdy ochutnala
patricia077, 1. 4. 2019, 5.45
Tady už svítí skoro furt kromě noci ale opět nechodíme tolik k moři kvůli dceři dokud ji nebude líp
patricia077, 1. 4. 2019, 5.45
Tady v Seminyaku je to lepší nepršelo snad jen v noci ale zas je blbě dceři
patricia077, 27. 3. 2019, 14.48
Na mne až dost už bych zpět domů
patricia077, 26. 3. 2019, 2.09
No tohle není klasický déšť když přijde tak je to mazec