Vitamíny a minerály při kojení

zobrazeno 1678×

Vložil(a): snezzenka, 18. 3. 2020 13.43

Na dotaz odpovídá lucipo

Dobrý den, koupila jsem si v lékárně GS Vápník, Hořčík, Zinek premium (100+30)
https://www.apotek.cz/gs-vapnik-horcik-zinek-premium-tbl-100-30-cr-sk?gclid=Cj0KCQjwjcfzBRCHARIsAO-1_OrC9xxYSegixOqpwOnda3gp98Dc256oCvX60EjBtQr63G9iUc9-HygaAu0FEALw_wcB

Bohužel jsem na příbalovém letáku nenašla, zda je to vhodné pro kojící maminky (není vhodné pro děti do 3 let).
- vhodné:
pro doplnění minerálů
v době těhotenství
u žen v klimakteriu
u starších lidí

Myslíte, že smím vitamíny užívat? Pokud ano, vitamín D proniká do mateřského mléka. Malé dávám denně po jedné kapičce vigantolu, nebude to moc vitamínu D pro ni?

Velmi děkuji za odpověď.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

lucipo

lucipo , 19. 3. 2020, 10.14

Dobrý den, toto je dotaz spíš pro lékárníka, nejsem si jistá, zda vitamíny můžete brát. Případně na pediatra. Mějte se krásně. Lucie

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů