Vitamíny a minerály při kojení
Vložil(a): snezzenka, 18. 3. 2020 13.43
Na dotaz odpovídá lucipo
Dobrý den, koupila jsem si v lékárně GS Vápník, Hořčík, Zinek premium (100+30)
https://www.apotek.cz/gs-vapnik-horcik-zinek-premium-tbl-100-30-cr-sk?gclid=Cj0KCQjwjcfzBRCHARIsAO-1_OrC9xxYSegixOqpwOnda3gp98Dc256oCvX60EjBtQr63G9iUc9-HygaAu0FEALw_wcB
Bohužel jsem na příbalovém letáku nenašla, zda je to vhodné pro kojící maminky (není vhodné pro děti do 3 let).
- vhodné:
pro doplnění minerálů
v době těhotenství
u žen v klimakteriu
u starších lidí
Myslíte, že smím vitamíny užívat? Pokud ano, vitamín D proniká do mateřského mléka. Malé dávám denně po jedné kapičce vigantolu, nebude to moc vitamínu D pro ni?
Velmi děkuji za odpověď.
Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se
lucipo , 19. 3. 2020, 10.14
Dobrý den, toto je dotaz spíš pro lékárníka, nejsem si jistá, zda vitamíny můžete brát. Případně na pediatra. Mějte se krásně. Lucie
Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit