Bývalý zaměstnavatel nezaplatil mzdu

zobrazeno 1659×

Vložil(a): jancaan, 2. 1. 2019 16.44

Na dotaz odpovídá LenkaKozlova

Dobrý den, v červenci 2018 jsem nastoupila do nového zaměstnávání, bohužel se brzy objevily problémy s nevyplacením mzdy a tak jsem odešla k 30.9.2018 ve zkušební době. Mzdu za srpen jsem od bývalého zaměstnavatele získala až v listopadu, a pak přestal komunikovat, když jsem se snažila získat mzdu za září. Napsala jsem tedy doporuč. dopis se žádostí o vyplacení dlužné mzdy za září do konce prosince. Bohužel mzda nebyla vyplacena a chci podat žalobu k soudu. Je nějaká lhůta do kdy žalobu podat? Jaké dokumenty je potřeba doložit k žalobě?
Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

LenkaKozlova

LenkaKozlova , 3. 1. 2019, 13.24

Dobrý den, dotaz se týká podání žaloby a já nejsem právník, doporučuji se tedy obrátit přímo na právníka nebo jej směřovat do právní poradny. Lenka Kozlová

jancaan , 4. 1. 2019, 18.39

Dobrý den, bohužel dotaz nešel vložit do právní poradny na těchto stránkách (nelze vybrat konkrétního odborníka). Omlouvám se za nesprávné vložení dotazu. jancaan

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů