Pitný režim

zobrazeno 1019×

Vložil(a): Janako, 20. 5. 2017 21.19

Na dotaz odpovídá Eva Hájková (Eva Hájková, MPH, MBA)

Dobrý den, mám sedmiměsíční dceru. Dvakrát denně dostává příkrm, po kterém ji vždy dokojím a jinak ji kojím.Ma dostávat kromě kojení ještě nějaké pití, zvlášť když už je venku dost teplo nebo ji zatím stačí jen mm? Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

Eva Hájková, MPH, MBA , 21. 5. 2017, 17.36

Pokud kojite tzv. on demand tedy na pozadani, zatim neni treba podavat vodu. Pokud vsak jiz omezujete kojeni, pak je voda na miste.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů