Pitný režim
Vložil(a): Janako, 20. 5. 2017 21.19
Na dotaz odpovídá Eva Hájková (Eva Hájková, MPH, MBA)
Dobrý den, mám sedmiměsíční dceru. Dvakrát denně dostává příkrm, po kterém ji vždy dokojím a jinak ji kojím.Ma dostávat kromě kojení ještě nějaké pití, zvlášť když už je venku dost teplo nebo ji zatím stačí jen mm? Děkuji
Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se
Eva Hájková, MPH, MBA , 21. 5. 2017, 17.36
Pokud kojite tzv. on demand tedy na pozadani, zatim neni treba podavat vodu. Pokud vsak jiz omezujete kojeni, pak je voda na miste.
Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit