Pečená zelenina "co zahrada dá" :))
Vložil(a): szendrejka, 14. 7. 2017 22.42
Zeleninu nakrájíme na kostky, česnek jsem rozpůlila, vše dáme na plech vyložený pečícím papírem (pokud máte super nepřilnavé, nemusíte) - zakápneme olivovým olejem, ochutíme "já už používám jenom himalájskou" solí a přidáme bylinky opět ze zahrádky. Dala jsem tymián, rozmarýn, majoránku, šalvěj, citrónovou verbenu. Přiklopené alobalem pečeme asi 40 minut a poté odkryté do zlato-hnědé kůrčičky "grilujeme". Prostě každá dle své chuti ;-)
Na talíři jsem zakápla vše balsamikovým sirupem a bylo to výborné!
Diskuze k této stránce (20 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 8. 8. 2020, 16.27
Taky dělávám z toho co právě roste
Mygara, 26. 12. 2018, 10.33
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 5. 9. 2018, 17.04
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 25. 12. 2017, 19.15
kurcicka je na tom nejlepsi
k.o.r.i.n.e.k, 23. 7. 2017, 11.28
Také používám už jen himalájskou sůl. Pečená zelenina je vždy fajn
Janako, 17. 7. 2017, 23.34
Vypadá to hodně zdravě ? , ale možná něco podobného vyzkouším. Teď máme hodně rajčat.