Pohanka s houbama
Pohanku si uvaříme a mezitím si na pánvičce podusíme houby. Já už mám houby dušené na mrazáku, takže pouze vyndám, rozmrazím a přidám cibulku. Nechám zesklovatět a poté přidám přeceděnou pohanku. Vše zamícháme a podáváme.
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Kateřina Fárová, 12. 9. 2020, 20.32
Zrovna je čas hub, to musím udělat.
mikka27, 29. 5. 2020, 22.00
Moc dobrá rychlovka.
Mygara, 3. 1. 2019, 20.31
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 7. 8. 2018, 13.19
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 6. 12. 2017, 6.02
to je také úžasná věc, akorát já častěji dělám s kroupama
k.o.r.i.n.e.k, 14. 11. 2017, 17.30
To také znám, pohanku jsem jeden čas dělala pořád
Aliisha, 24. 10. 2017, 20.56
Krása. To vypadá lákavě. Určitě někdy vyzkouším