Zapečený květák
zobrazeno 2062×
Vložil(a): slavuska, 25. 2. 2018 1.16
Květák si rozebereme na růžičky a uvaříme v osolené vodě téměř doměkka. Na pánvi rozpustíme máslo přidáme mouku a zalijeme vodou. Důkladně rozmícháme a přilijeme mléko. Osolíme dle chuti. Přivedeme k varu a přidáme nastrouhaný sýr,mícháme,než se sýr rozpustí.Necháme pár minut vychladnout. Mezitím si rozklepneme vajíčka a oddělíme bílky od žloutků,žloutky vmícháme do omáčky,z bílků si ušleháme tuhý sníh, který následně také opatrně zamícháme do omáčky. Zapékací mísu si vymažeme máslem a vysypeme strouhankou,dáme květák a zalijeme omáčkou. Pečeme na 220 stupňů asi 20 až 30 minut. Před pečením můžeme i posypat sýrem, ale není to nutné. Nejlépe chutná s bramborem.
Diskuze k této stránce (33 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 20. 5. 2020, 18.22
Moc dobrý recept.
Kateřina Fárová, 5. 5. 2020, 19.55
Tady jsou lepší recepty než v kuchařce.
Žofinka, 4. 8. 2018, 21.01
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané