Buchta s pudinkem
sledováno 1×
zobrazeno 164263×
Vložil(a): silvousek, 18. 8. 2016 22.41
Vyšleháme cukr se žloutky do pěny. Postupně přidáme mouku, prášek do pečiva, sníh z bílků a olej. Rozetřeme na plech. Uvaříme si pudink (dle návodu) a cik cak nalijeme na těsto. Pak teprve dáme péct do předehřáté trouby na 180°.
Diskuze k této stránce (29 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 24. 9. 2019, 21.28
Vypadá moc dobře. Určitě bych udělala malinko zdravější variantu
Mygara, 26. 11. 2018, 5.50
Výborné, také musím vyzkoušet