Kokosová mlska
Máslo s cukrem vyšleháme, poté přidáme vejce, mléko. V misce smícháme mouku, kakao a prášek do pečiva a prišleháme vše k ostatním surovinám. Těsto rozetřeme na vymazaný menší plech a dáme do trouby na 175st péct zhruba 20minut.
Z mléka, másla a krupičky uvaříme kaši. Do ní vmícháme cukr a kokos. Pořádně promícháme a natřeme na vychladlé těsto. Polijeme čokoládovou polevou a dáme do lednice ztuhnout.
Je to podle jednoho receptu na netu, ale já osobně bych krém mohla mít sladší.
Diskuze k této stránce (20 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 26. 9. 2019, 9.51
Recept vypadá velmi dobře
slavuska, 25. 1. 2019, 23.09
Ta náplň je zajímavá,takovou neznám
Žofinka, 20. 1. 2019, 15.55
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 10. 11. 2018, 2.26
vypadá to moc dobře, musím také někdy vyzkoušet
Fuga, 9. 2. 2017, 16.19
já většinou máslo zašlehávám až do té uvařené kašičky
Aliisha, 29. 1. 2017, 20.39
Tu určitě zkusím.