Valentýnské jednohubky
-
Formičkami vykrájíme z chleba srdíčka.
-
Srdíčka namažeme.
-
Máme-li na ozdobu jednohubek něco většího, například plátky lososa, můžeme také vykrájet srdíčka.
-
Vykrojená srdíčka opatrně položíme na namazané jednohubky.
-
V dalším kroku jednohubky ozdobíme. Můžeme použít například krevety.
-
Na ozdobu je také často používaný kaviár, který můžeme taktéž vytvarovat do srdíčka.
-
Podle chuti je možné využít také olivy. Raději je ale nakrájíme na plátky, aby ozdoba nepadala.
Diskuze k této stránce (28 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 28. 8. 2019, 13.02
Srdíčka jsou krásná kdykoli nejen na Valentýna . Brzy budeme mít výročí svatby tak se inspiruji
Žofinka, 27. 1. 2019, 11.09
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 8. 11. 2018, 20.51
vypadá to moc dobře, musím také někdy vyzkoušet
Aliisha, 12. 1. 2017, 21.00
To připravím muži k snídani.
Petra Schoberová, 5. 12. 2016, 6.28
tak to je super
k.o.r.i.n.e.k, 31. 5. 2016, 16.27
hezké