Nejlepší vanilkové rohlíčky
Vložil(a): NikolaJ, 12. 12. 2016 21.22
Ze surovin zpracujeme těsto a necháme v lednici odpočinout alespoň 30 min. Pak tvoříme rohlíčky, klademe na plech s pečícím papírem a pečeme na 180 st. do růžova. Po upečení je nechejte chvíli vychladnout, jinak se vám budouo lámat. Obalte v moučkové cukru (někdo no něj přidává i van.cukr, ale já dávám vanilku do těsta).
Diskuze k této stránce (19 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Lucieeva777, 2. 12. 2019, 17.19
Vypadaji vyborne. Musim vyzkouset mnam
Mygara, 4. 12. 2018, 14.38
Ještě je nespálit:-)
Žofinka, 15. 10. 2018, 11.32
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 21. 1. 2018, 2.30
Dělám stejné poměry a jsou skvělé
L.janicka.l, 17. 12. 2016, 11.11
Jsou vyborne, take delame. jen sem nikdy nepochopila proc vanilkove, kdyz ty to ma jen minimum, ja tomu rikam oriskove ?