skořicové chipsy
Vložil(a): Blankasiro, 3. 10. 2016 14.41
hrušky nebo jablka oloupeme a nakrájíme na tenké plátky. Následně obalujeme ze směsi skořice a cukru (podobná konzistence jako když obalujeme lívance) sušíme v sušicce nebo troubě dokud plátky krásně nekřupají
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 28. 11. 2018, 10.34
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 21. 10. 2018, 18.46
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 29. 1. 2018, 11.13
snad si koupím sušičku .-)
Aliisha, 16. 2. 2017, 21.09
Bezva zobání k televizi
Rulficka48, 28. 10. 2016, 12.44
Super!
Petra Schoberová, 3. 10. 2016, 21.15
tak to bude velka dobrotka
Jana82, 3. 10. 2016, 20.55
Takovéhle chipsy jsem ještě nejedla