Muffiny s drobenkou
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 2. 7. 2017 17.37
Potřebovala jsem něco přinést na návštěvu a nechtělo se mi dělat koláče, tak jsem udělala muffiny na způsob koláčků.
Vejce, olej a mléko jsem vidličkou promíchala v hrnku. V míse jsem smíchala cukr, polohrubou mouku a prášek do pečiva a vlila tekutou směs. Pořádně jsem zamíchala a vložila do formy na muffiny. Měla jsem jich 12.
Na těsto jsem nasypala ovoce (já dělala jahodové, malinové, meruňkové a rybízové, ale jde použít cokoliv) a posypala drobenkou (klasicky hrubá mouka, cukr, máslo).
Pekla jsem na střední teplotu asi dvacet minut.
Diskuze k této stránce (22 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 16. 8. 2020, 13.58
Výborné, výborné muffinky. Ty máme moc rádi.
Mygara, 23. 12. 2018, 22.00
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 5. 9. 2018, 19.31
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
slavuska, 30. 1. 2018, 18.45
jsou hezké
Fuga, 26. 12. 2017, 19.51
To také dělám, dobře se to přenáší