Kuřecí prsicka se syrovou omackou
Vložil(a): slunicko, 20. 1. 2017 19.41
Kuřecí prsa krátce opecu na másle. Vyndam a na vypeku orestuji cibuli. Záleji šlehačkou a nastrouham eidam,nivu a přidám jeden taveny sýr. Necham provarit. Kuřecí prsicka nakrajim na proužky a přidám k omáčce. Jako přílohu volim těstoviny. Nakonec posypu petrzelkou. Každý dospeli si dle sve chuti do soli a opepri sam na talíři
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 12. 2018, 17.23
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 5. 10. 2018, 12.15
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 15. 1. 2018, 1.33
Také dělávám a je to moc dobré
dadinkamaminka, 17. 4. 2017, 15.47
Dělám podobně Je to opravdu dobre
k.o.r.i.n.e.k, 4. 2. 2017, 21.22
Také někdy dělám ale bez taveného sýra ten doma nevedu ?
jitka46, 23. 1. 2017, 22.13
dobře to vypadá, snad někdy vyzkouším
Petra Schoberová, 22. 1. 2017, 20.45
dobrota