Řízky v těstíčku zapečené se sýrem
Plátky masa naklepat, osolit, namočit v těstíčku a osmažit na pánvi. Na dno pekáče potřeného máslem položit osmažené plátky masa, zasypat strouhaným sýrem a zalít smetanou. Dát zapéct. Nejlepší jsou s bramborovou kaší a zeleninou.
Těstíčko: vše se rozšlehá dokupy.
Diskuze k této stránce (22 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
ivetkaprochazkova, 27. 11. 2022, 10.55
Tak takové řízečky mám také ráda. A ideálně je ještě obalit v bílém jogurtu a nechat odstát třeba na 12 hodin v lednici. Dobré je nachystat si je do hrnce večer a pak v něm rovnou i smažit. Stačí vytřít kouskem másla a jede to právě jako po másle i od ruky. Na čem smažíte a v čem vy?
Žofinka, 14. 1. 2019, 18.28
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 19. 11. 2018, 16.46
vypadá to moc dobře, musím také někdy vyzkoušet
Fuga, 14. 3. 2018, 15.48
to je zajímavá varianta na řízek
Aliisha, 20. 1. 2017, 21.08
Jednoduchá klasika
Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 6.10
dobrotka