Kapusta s rýží
Vložil(a): Katka, 13. 2. 2017 14.42
Rýži uvaříme podle návodu.
Nakrájenou cibuli osmažíme na oleji a osmahneme i tempeh.
Kapustičky si očistíme a nakrájíme nadrobno, povaříme v osolené vodě asi 10 minut, zcedíme.
Vše smícháme ve vandlínu, dáme do pekáčku a zalijeme smetanou. Pečeme 20 minut na 180 st.
Diskuze k této stránce (33 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 19. 11. 2020, 20.11
Vše v jednom. Tyhle recepty mám nejraději. Jsou rychlé a všem chutnají.
Kateřina Fárová, 11. 5. 2020, 18.34
Vypadá to dobře, vyzkouším.
Mygara, 16. 12. 2018, 19.43
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 28. 9. 2018, 17.16
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 6. 1. 2018, 3.22
Také jaem koketovala s myšlenkou,, že budu vyrábět sýr
Petra Schoberová, 24. 8. 2017, 14.08
take moc rada vyzkouším