Hovězí podle Stroganova
Vložil(a): MiskaTekk, 25. 7. 2016 0.31
Maso nakrájíme na nudličky, lehce naklepeme, osolíme, opepříme a dáme na 2 hodiny odležet. Potom maso poprášíme moukou, vložíme na cibulku osmahnutou na másle a prudce opečeme.Přidáme na plátky nakrájené žampióny, rajčatový protlak, hořčici, směs osmahneme, zalijeme smetanou, podle chuti opepříme a osolíme, promícháme a povaříme.Podáváme s těstovinami,rýží...Dobrou chuť :)
Diskuze k této stránce (15 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Eliška Kozlova, 30. 1. 2019, 13.20
Vyzkoušela jsem, zdálo se mi to dlouho mdle a pak prechucene napodruhé se mi snad povede líp
Žofinka, 9. 1. 2019, 9.26
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 25. 11. 2018, 10.26
Výborné, také musím vyzkoušet
Fuga, 12. 2. 2018, 5.25
už jsem hoodně dlouho nedělala
Aliisha, 21. 1. 2017, 21.01
Skvělé jídlo. Teče mi slina