Banánovo-akvokádové pyré
oloupané avokádo a banán rozmixujete na kaši
já dělám vždy když mi syn nic nejí (což je dost často, je to velký nejedlík)
výživné
Diskuze k této stránce (23 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 14. 1. 2019, 10.09
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 20. 11. 2018, 9.19
vypadá to moc dobře, musím také někdy vyzkoušet
Fuga, 9. 3. 2018, 6.34
to musí být velká dobrota
Aliisha, 1. 1. 2017, 15.24
Avokádo mi moc nechutná. Má planou chuť. S banánem by mohlo být dobré. Zkusím a uvidím.