Banánovo-tvarohová pečená mňamka bez cukru
zobrazeno 4685×
Vložil(a): teddygirl, 3. 8. 2016 13.56
Rozmačkáme banány (4-6 ks), které vyšleháme se 2 tvarohy, vejcem a 2 lžícemi mouky. Pečeme na 180° cca 1/2 hodiny.
Diskuze k této stránce (25 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 11. 2018, 5.03
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 12. 11. 2018, 16.09
jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 5. 2. 2018, 11.51
evidentně jim moc chutná
slavuska, 14. 1. 2018, 18.53
zdravý desert