detska vyziva
Potrebujem:
ovoce 5Kg
voda 2/1,2L
van. cukr 2Ks
vanilkovy pudink 3Ks
cukr 1Kg
Postup:
nakrajime ovoce (popripade oloupem), lozime do vodya varime. pridame ostatni suroviny a varime do zhoustnut. horke lejem do sklenic a zavarime.
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
70dandule70, 27. 2. 2021, 21.27
tu děti milují,musím udělat
Žofinka, 19. 1. 2019, 17.48
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 13. 11. 2018, 15.13
vypadá to moc dobře, musím také někdy vyzkoušet
Fuga, 6. 6. 2018, 18.06
ted už nezavařuji
Aliisha, 1. 1. 2017, 15.40
Jak dlouho to vydrží, když je tam ten pudink?