jahodovo-banánovo-jablečná přesnidávka
jahody svaříme s jablkem a vodou, je třeba více vyvařit, nebo dát méně vody, poté přidáme banán, vše rozmixujeme a nalejeme do skleniček, zavaříme 20 min, 90°C. je skvělá, docela sladká, banán ji zahustí i dosladí
výborné je, že se dá použít i jako sladidlo do buchet a sušenek, mám zkušenosti do ovesných sušenek alá musli tyčinka :-)
z této dávky uděláte cca 6-7 skleniček
Diskuze k této stránce (39 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 23. 10. 2020, 20.09
Domácí přesnídávky jsou nejlepší. Každý rok taky dělám.
Trendyterka, 19. 10. 2019, 19.03
U nás byla oblíbená klasická jablečná ale jahodovou měly děti také rádi
Mygara, 23. 12. 2018, 9.44
Výborné, také musím vyzkoušet