Květákový nákyp
Postup
- 1.Květák uvaříme hodně doměkka. Pak ho rozsekáme na malé kousky a dáme do malého pekáčku. Vmícháme nadrobno nakrájenou petrželku a zalijeme rozšlehanými vejci. Posypeme strouhaným sýrem a dáme na chvilku zapéci do trouby.
Diskuze k této stránce (26 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 19. 1. 2019, 15.13
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 13. 11. 2018, 14.10
vypadá to moc dobře, musím také někdy vyzkoušet
Fuga, 6. 6. 2018, 18.16
to je moc dobré jídlo
Fuga, 6. 6. 2018, 18.14
to je moc dobré jídlo
slavuska, 14. 1. 2018, 19.15
to mám ráda i já