Trhanec trochu jinak
zobrazeno 5508×
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 22. 9. 2017 12.35
Mléko, vejce, vločky, semínka a sůl rozmixuji tyčovým mixérem. Na pánev dám lžičku kokosového oleje a vyliji směs. Když je z jedné strany hotová otočím (trhá se to ale to nevadí), poté natrhám a dopeču. Podávám s ovocem a javorovým sirupem. Tuhle dávku mám já a syn dohromady k snídani :-)
Diskuze k této stránce (28 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 14. 6. 2020, 22.24
Trhanec máme moc rádi.
Trendyterka, 19. 10. 2019, 9.28
Tohle moc rádi vyzkoušíme