domácí pribiňáček
Vložil(a): patricia077, 14. 11. 2016 14.21
Uvařím si vanilkový puding (já dělám klasický na půl litru mléka), osladím vanilkovým cukrem a nechám vychladnout, pak přidám dvě vaničky polotučného tvarohu a důkladně promíchám, případně vymixuji..poté už lze dát do misek a dozdobit kakaem, čokoládou a hlavně ovocem, já dávám nejraději jahody :-)...
Dobrou chuť vám i dětem :-)..
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
70dandule70, 10. 3. 2021, 13.59
máme rádi.
Mygara, 1. 12. 2018, 22.55
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 18. 10. 2018, 6.55
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 24. 1. 2018, 2.09
Ano, variant je nepočítaně
Aliisha, 4. 12. 2016, 21.44
Mnohem lepší než ten kupovaný.