RAW chia kaše se skořicí
Vložil(a): Blankasiro, 9. 10. 2016 21.00
Smícháme chia semínka, skořici, sirup a mléko. Necháme odpočinout asi 30 minut (můžeme nechat i přes noc) Před podávání posypeme skořící, strouhaným jablkem a třeba oříšky...záleží na vaší chuti
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 29. 11. 2018, 14.42
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 21. 10. 2018, 7.22
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 26. 1. 2018, 11.33
me tady porad honi mlsna
Aliisha, 16. 2. 2017, 21.03
Chia kaše mám ráda
Petra Schoberová, 7. 12. 2016, 13.43
vyzkouším
Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.39
Bezva!