Sorbet z manga a banánu
Vložil(a): Blankasiro, 17. 10. 2016 17.33
Mango a banán zpracujeme v mixéru. Můžeme podávat ihned, nebo nechat ještě v mrazáku na 2-3 hodinky
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 29. 11. 2018, 8.19
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 20. 10. 2018, 14.09
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 26. 1. 2018, 7.25
sorbety nebo smetanové zmrzliny, to jemoje
Aliisha, 17. 2. 2017, 21.17
Rychlé a moc dobré
Petra Schoberová, 7. 12. 2016, 19.55
moc dobré