Jahodová vegan zmrzlina
Vezmeme vaničku jahod, omyjeme a dáme do mixéru. Přilijeme smetanu (já dala sojovou, ale můžeme i normální), přidáme trochu datlového sirupu. Umixujeme a dáme do formiček zmrazit.
Rozehřejeme si čokoládu na vaření a trochu kokosového oleje ve vodní lázni. Zmrzlou zmrzlinu máčíme v polevě a posypeme ořechy nebo kokosem.
Diskuze k této stránce (22 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 13. 1. 2019, 20.34
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 21. 11. 2018, 10.24
Výborné, také musím vyzkoušet
Fuga, 8. 3. 2018, 20.28
vypadá moc lákavě
Aliisha, 3. 2. 2017, 21.32
Lákavá dobrůtka
petrao, 1. 6. 2016, 8.18
chutná i NEveganům