Ořechový celozrnný beránek
Žloutky vyšleháme s moučkovým cukrem do pěny. Po troškách přidáváme olej, ořechy a mléko. V další míse vyšleháme bílky se špetkou soli v tuhý sníh. Ten pak střídavě s moukou s práškem do pečiva přidáváme do žloutkové směsi. Těsto nalijeme do formy a pečeme asi 40-50 min při 180st.
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 14. 1. 2019, 17.08
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 19. 11. 2018, 18.42
vypadá to moc dobře, musím také někdy vyzkoušet
Fuga, 25. 4. 2017, 8.41
to je druhů beránků, že si nemůžu vybrat
Aliisha, 2. 2. 2017, 21.28
Ten by nemusel být vůbec špatný
Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 6.12
dobrotka
Kadlecova-Alena, 29. 4. 2016, 11.45
Ten byl bozsky. V zivote jsem nejedla nic lepsiho