Rohlíky ze sádla
zobrazeno 3366×
Vložil(a): slavuska, 15. 3. 2018 3.39
Všechny suroviny dáme do pekárny,a necháme ji vypracovat těsto(nebo uděláme ručně). Z těsta uděláme rohlíky,ty potřeme mlékem, a pečeme na 220 stupňů asi 15 minut.
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 20. 5. 2020, 18.10
Pekla jsem a povedly se
jitka46, 19. 5. 2020, 23.53
To jsou nejlepší rexepty do karantény. a je to dobře.
Kateřina Fárová, 28. 4. 2020, 20.54
Sádlové rohlíky jsou moc dobré, děkuji za recept.
Trendyterka, 15. 9. 2019, 11.54
Zajímavé. Sádlo používáme doma jen na masti. Málokdy do jídla
Mygara, 8. 1. 2019, 6.54
Výborné, také musím vyzkoušet