Zdravé rohlíčky bez mouky
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 2. 7. 2017 22.56
Všechny suroviny jsem smíchala a tvořila rohlíčky. Dala jsem upéct do trouby při střední teplotě asi na dvacet až třicet minut.
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 16. 8. 2020, 12.21
Domácí jsou prostě nejlepší.
Trendyterka, 17. 9. 2019, 7.59
Takové mám velmi ráda
Mygara, 23. 12. 2018, 19.31
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 5. 9. 2018, 12.11
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 26. 12. 2017, 19.11
Ty jsou moc krasné a zdravé
jitka46, 9. 7. 2017, 23.00
Chia semínka mám ráda, zkusíme doma.