Polévka z máslové dýně
Vložil(a): L.janicka.l, 14. 1. 2017 21.15
Na másle orestujeme cibulku, dýni a česnek zalejeme vyvarem, vaříme do měkka, potom vše rozmixujeme a podle potřeby dochutíme, při podávání ozdobíme zakysanou smetanou, výborné jsou k tomu krutonky, původně tam byla obyčejná smetana, ale zakysanka je lepší
Diskuze k této stránce (6 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 12. 2018, 6.58
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 8. 10. 2018, 6.23
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Fuga, 15. 1. 2018, 17.16
Ta je synova nejoblíbenější a zrovna se na ní chystám
Aliisha, 15. 1. 2017, 20.53
Přidávám ještě muškátový oříšek