Nepečený čokoládový cheesecake
sušenky rozdrtíme s rozpustěným máslem a natlačíme do dortové formy,rozpustíme čokoládu ve vodní lázni,rozmícháme tvaroh se šlehačkou vmícháme čokoládu a položíme na sušenkový korpus a opět ve vodní lázni rozpustíme čokoládu se šlehačkou a nalejeme na dortík...dáme chladit
Diskuze k této stránce (27 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
70dandule70, 8. 3. 2021, 21.53
Mňam,musím udělat,hned bych ochutnala.
Žofinka, 28. 1. 2019, 13.31
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Mygara, 9. 7. 2018, 14.48
vypadá to moc dobře, musím také někdy vyzkoušet
iva.t, 19. 4. 2017, 16.38
takovéto typy dezertů opravdu zbožňuji