Čerstvé bylinky v olivovém oleji
- Natrháme bilinky
- Vložíme je do tvořítek na led
- Zalijeme je olivovým olejem
- Zmrazíme
Diskuze k této stránce (28 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 13. 3. 2021, 17.16
vyzera to ako maslo, nie ako olej, sranda
Trendyterka, 27. 8. 2019, 8.03
Super tip.
Žofinka, 19. 1. 2019, 20.29
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
WeruskaSK, 22. 8. 2018, 23.25
mraz neznici vsetko dobre v oleji?
zuzkagodarova, 28. 2. 2018, 15.47
skvely napad
Mygara, 25. 4. 2017, 18.08
dobrý nápad, jak je uskladnit
iva.t, 24. 3. 2017, 20.33
Bezvadný nápad, rozhodně to vyzkouším.