Dušené houby na mrazák
Vložil(a): szendrejka, 28. 9. 2017 13.50
Houby si očistíme a nakrájíme. Velkou pánev si vymažeme sádlem (nemusí být, ale ze začátku dáte do pánve vodu), přidáme houby a za stálého míchání dusíme. Až houby změkknou, necháme vychladnout a plníme "sáčky/misky" a zamrazíme.
Výhodou dušených a mražených hub je, že se nemusíte bát, že vám je sežerou breberky nebo budou plesnivět a navíc je máte připravené hned, když je používáte do jídel. Stačí si jen ulamovat či ukrajovat. ?
Diskuze k této stránce (24 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 12. 3. 2021, 22.33
ja som raz mrazila prvykrat sampiony, ale nevarene, a zhnedli mi, bala som sa ich potom dat do jedla
70dandule70, 4. 3. 2021, 12.47
také dělám je
mikka27, 1. 6. 2020, 23.58
Máme zásobu na zimu.
Trendyterka, 26. 8. 2019, 14.48
Houby* mám rada