Ovoce bez zavařování
Stačí si vzít ke stromu nebo keříčku sklenici se šroubovacím víčkem, natrhat do ní ovoce a nejpozději do 20 minut zavřít. Ovoce si vytvoří mikroklima a vydrží takto prý i několik let. Já jsemto zkoušela loni poprvé a musím říct, že jsem tomu moc nevěřila. Ale …už to nebudu dělat jinak !
Asi nejde úplně o recept, ale vážně funguje, tak jsem se chtěla podělit. Jen pozor, musí být bobulovité ovoce.
Diskuze k této stránce (27 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 27. 8. 2019, 7.41
To je zajímavé .pokud to funguje tak je to úžasné
Žofinka, 14. 1. 2019, 19.09
Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
WeruskaSK, 22. 8. 2018, 23.23
aj so stopkami? kolko ti to potom najdlhsie vydrzalo?
L.janicka.l, 17. 6. 2017, 7.10
Zajimave, zkusim na rybizu
Aliisha, 30. 12. 2016, 15.14
Když já mám moc ráda i ten nálev.
Fuga, 5. 12. 2016, 20.05
tak tomu moc neveřím, ale proč to příští rok nezkusit