Rakytníková marmeláda
Vložil(a): szendrejka, 31. 8. 2017 8.10
Musím říct, že už chápu, proč vše z rakytníku je tak drahé. Nejenom, že má hodně zdraví prospěšných látek, ale mé ruce dostaly zabrat. Je totiž samý trn :-( Takže sbírat ho, chce odvahu :-)
Měla jsem 1 kg rakytníku, nasypala jsem na něj želírovací cukr 2:1 a nechala vařit. Pustí šťávu a pak se musí propasírovat. Ale jde to kupodivu fakt dobře, to s bezem jsem si užila víc :-)
Pak ho zase vrátíme do hrnce a vaříme do zhoustnutí marmelády.
Kdo má možnost, zkuste, ta chuť je fakt nezaměnitelná ?
Diskuze k této stránce (26 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
mikka27, 2. 8. 2020, 11.38
Tu mám moc ráda, už se těším na sezonu.
Trendyterka, 26. 8. 2019, 15.17
Tu bych také ráda ochutnala