Sušíme bylinky
Vložil(a): szendrejka, 28. 9. 2017 14.27
Nezapomínejte na sušení bylinek ? Zrovna suším měsíček, pelyněk, šalvěj a listy rakytníku ?
Pomůžou na všelijaký neduh....
Diskuze k této stránce (25 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
70dandule70, 4. 3. 2021, 12.53
moc rádi máme sušené bylinky
mikka27, 1. 6. 2020, 23.54
Taky suším na zimu .)
Trendyterka, 26. 8. 2019, 14.48
Bez bylinek by to nešlo .
Mygara, 3. 1. 2019, 7.29
Vše se hodí
Žofinka, 31. 8. 2018, 19.46
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané