Vymyšlený salát :)
Vložil(a): szendrejka, 14. 7. 2017 22.51
Tak opět salátek. Co zrovna vyrostlo.
Rukola, ředkvičky, okurky a bíla cibule.
Vše nakrájíme, zakápneme olivovým olejem, dle chuti osolíme, opepříme. Dala jsem málo soli, protože jsem použila ume ocet a ten je už sám o sobě hodně slaný ;)
Diskuze k této stránce (23 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
70dandule70, 6. 3. 2021, 14.55
Moc pěkně vypadá,je nádherný.
Kateřina Fárová, 2. 9. 2020, 19.48
Tak takový salát je nejlepší, manžel občas nad nimi kroutí hlavu, co jsem to azse vykoumala, ale vždy nakonec chutná.
mikka27, 8. 8. 2020, 16.27
Velice mám ráda čerstvé zeleninové saláty .)
Trendyterka, 19. 9. 2019, 12.24
Ředkvičky jsou do salátu moc dobré
Mygara, 26. 12. 2018, 10.27
Výborné, také musím vyzkoušet
Žofinka, 1. 9. 2018, 21.10
Já jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané
Marusk, 11. 3. 2018, 14.46
To vypadá pěkně. Zvlášť když je zelenina z vlastní zahrádky!