Od kdy dáváte dětem....?

zobrazeno 1082×

Vložil(a): nikolava, 19. 1. 2017 10.44

Ahoj, na FB jsem v takové zdravé skupince a přijde mi, že to tam až moc hrotí... Tak se chci zeptat tady schválně - jelikož mi přijdete normální :) Od kdy jste dávali dětem krabicové mléko na pití, krupicovou kaši, obyčejnou šťávu s vodou na pití, piškoty, různé dětské čaje (i u čajů píšou, že jsou nevhodné, že obsahující nevhodné věci) atd... :)

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ivana.78, 29. 3. 2019, 12.18

Já dávám asi od 15 měsíců,za nás žádné vymoženosti nebyli,a taky jsme vyrostli.

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 6.10

on si to člověk naplánuje, a pak to stejně změní .-)

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 18.38

snažím se to mít pod kontrolou, ale piškoty a rohlík jíme

misalla, 16. 2. 2017, 15.34

Krabicové mléko nedáváme (kupujeme čerstvé z mléčného automatu), piškoty minimálně (spíš pečeme buchty, koláče,...), šťávu jedině domácí (bezová, jablečná, kopřivová, mátová,..) a čaj normálně od roku dáváme dětský

pouzarovaj

pouzarovaj, 13. 2. 2017, 7.48

Cca kolem roku.

Lenourecek, 28. 1. 2017, 21.00

Syn, je mu rok, zatím nic z toho, co píšete neměl. Pije jen vodu, piškotům se vyhýbám, neslazenou krupicovou kaši mu asi časem zkusím udělat a mléko jsem zatím také ještě nezkoušela a nejsem si jistá, zda sáhnu zrovna po tom krabicovém...

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.58

od 1 roka.

Lusesita25, 27. 1. 2017, 5.23

Budu davat az od roka. A pokusim se mleku vyhnout a piskoty v zivote neuvidi ani z rychliku. Jsou plne cukru a to at si pak rozhodne sam jestli je bude jist nebo ne. To mu radsi udelam treba domaci susenky. Jinak urcite v te skupine jsem taky a proto to tam moc nesleduju

editak, 20. 1. 2017, 14.35

Temer vse postupne, od roka... jen mleku se vyhybam...

lazna, 20. 1. 2017, 9.52

Všechno už měl. Nevidím v tom problém. Čaj mi vypije na posezení.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů