Prvni narozeniny - dortik

zobrazeno 531×

Vložil(a): Sooňaa, 21. 10. 2016 21.28

Maminky blizi se prvni narozeniny nasi dcerky. Pochlubte se svymi.dortiky,nebo prosim dejte mi tip na nejaky dortik,aby ho mohla ochutnat I mala :-) dekuji

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ivana.78, 29. 3. 2019, 20.53

Piškot s pudinkovým krémem.

Mygara

Mygara, 11. 8. 2017, 8.30

piškot s ovocem a želé

Fuga

Fuga, 17. 1. 2017, 10.54

já mu dělala piškot a nahoru rozvařená jablka s pudinkem, u prvního už ani nevím

Katka

Katka, 23. 10. 2016, 16.35

Podobná diskuse už je v archivu

Sooňaa, 29. 10. 2016, 13.18

Dekuji za upozorneni,podivam se.

benca, 22. 10. 2016, 14.56

myslim , ze to bola velka tortisko od hello kitty, uz ich bolo tolko , ze si ani nepamatam

Sooňaa, 22. 10. 2016, 17.39

patricia077

patricia077, 22. 10. 2016, 14.07

Takový, který si sama užije, takže tvaroh, ovoce, piškoty a pořádný kopec, ať se může vyřádit i ručně ...

Sooňaa, 22. 10. 2016, 17.40

Jo jo pak to maji za usima,ve vlasech a tak

patricia077

patricia077, 22. 10. 2016, 21.48

Ale jakou mají radost ...

Sooňaa, 25. 11. 2016, 13.10

Tak dnes jdu na to,doufam,ze se povede dortik

slunicko, 22. 10. 2016, 8.59

Klasika piškot,tvaroh a ovoce. Babička děla vyborny

Sooňaa, 22. 10. 2016, 9.56

Neco takoveho asi take udelame

Zdeňka S., 22. 10. 2016, 8.09

Já jsem dělala piškotový s jablečným pudinkem a ovocem , aby ho mohla i malá

Sooňaa, 22. 10. 2016, 8.39

Jablecny pudink? Domaci? To slysim prvne jablecny puding

slunicko, 22. 10. 2016, 9.00

Jak děláte jablečný puding?

Zdeňka S., 22. 10. 2016, 10.13

Podusím nastrouhaná jablka, vanilkový pudink rozmícháme ve vodě , Ale lépe ve vymačkané šťávě ( může být i džus nebo sirup) přidám k jablíčkám a uvařím puding. Do misky dáme piškoty a zaliju je to výborné jako dítě jsem ho milovala a nechtěla jsem jiný

Petra Önder (petrao)

petrao, 22. 10. 2016, 10.41

Taky ho dělám, vyhovuje mi že nepotřebuji mléko

Sooňaa, 22. 10. 2016, 11.22

Tak to zni opravdu lakave

dasza, 22. 10. 2016, 7.03

Korpus mascarpine tvaroh.ovoce lesni;))

Sooňaa, 22. 10. 2016, 8.40

Takze neco.na zpusob cheescake takpve dorty.mam.moc.rada

Topik2, 22. 10. 2016, 0.03

Nechávala jsem dělat na první narozeniny dva dorty jeden pro nás dospělé a druhy pouze pro syna....měl ho všude a byl to klasický piškot s krémem a jedlý papír

Sooňaa, 22. 10. 2016, 8.41

Jedly papir,vidite.to.me nenapdalo prave nvn,zda delat dva,nebo jen jeden pro malou..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů