Sladkosti

zobrazeno 891×

Vložil(a): Petra Schoberová, 5. 12. 2016 20.43

Když už mame toho Mikulaše, jak to mate se sladkostmi?? Dáváte detem na Mikulaše nebo spíse zdravější balíčky?? Dneska tak přemyšlím jestli jsem krkavčí matka kdyz maly jeste neměl lízatko ani gumové kokina? :D :D nevím není brzo dat rok a pul staremu dítěti lízatko? Maly mikulaše dostane trošku později, neříkam že tam nebude i čokoladka ale spíše se zaměřím na to co vím že rad (přesnídavky, dětske susenky atd... ) :)

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ivana.78, 29. 3. 2019, 12.33

Myslím,že v tomto věku je na lízátko brzo.

jitkamety

jitkamety, 13. 7. 2017, 9.28

Davame spise balicky s ovocem,na sladke moc nechci navykovat

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 19.43

dáváme sladkosti, ale ne typu postavička Mikuláše, dáme jim tabulku kvalitní čokolády a oni už chápou proč a k tomu ovoce

klarike1

klarike1, 6. 12. 2016, 20.47

Dcera dostala na Mikuláše ovoce a rozinky. Lízátko dostala první nedávno, když ji bylo 2,5 a to jen z lékárny z hroznového cukru (vydrželo ji několik dní), čokoládu ochutnala, až ji byly dva pryč, na oslavě na zákusku. Ale do dvou let jsem ji žádné žádná "kokina" nedávala.

darzanka, 6. 12. 2016, 17.17

Dceři, 13 měsíců, jsem dávala do balíčku různé zdravé dobrůtky, co jsem nakoupila v dm. Špaldové sušenky bez cukru, hořkou čokoládu, sušené ovoce. Klasické sušenky jí dávat určitě ještě nechci a podle mě ani na lízátko není kam spěchat:)

Adrianita

Adrianita, 6. 12. 2016, 10.44

Od nás dcera dostala kinetický písek a razítka. Neptejte se,co dostala od dalších Mikulášů.

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 14.00

to je pěkné

lazna, 6. 12. 2016, 10.26

Kombinuji. Nemají jenom sladké.

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 14.00

a s čím?

lazna, 6. 12. 2016, 15.22

Dětské sušenky, ovoce, nějaká ta čokoláda a křupky neslaný.

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 15.28

super

Fuga

Fuga, 6. 12. 2016, 10.14

u nás je to vždy kombinace

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 14.00

jaka?

Zdeňka S., 6. 12. 2016, 8.56

Dcera dostala ve školce balíček že samého ovoce , což je super Já jsem doma přidala kinder vajíčko a gumové vitamíny Vibovit. Malá dostala kukuřičné křupky, dětské sušenky, kapsičky a banány

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 14.00

tak to je super že dávají ve skolce ovoce

Zdeňka S., 6. 12. 2016, 14.03

Jj , ale tak by to mělo být všude:-)

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 15.29

to mate pravdu

Adelinka, 6. 12. 2016, 8.36

já sladké miluji, tak snad to po mě děti nezdědí Jinak dětem ochutnat dám asi všechno a pak budu už dávat jen to co, je podle mě trochu zdravější. Lízátka moc nemusím, je to čistý cukr. Radši dítěti dám tvarohový či makový koláček než abych mu dala sušenku. Myslím si, že je to lepší varianta. Jinak synovci, tomu je už deset, jsme dali jeden balíček s ovocem a jeden balíček se sladkostmi - mikulášské perníky, ty má rád, a čokoládové figurky.

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 14.01

taky jsem na sladke

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů