TIPY NA DLHE CESTY
Vložil(a): WeruskaSK, 3. 5. 2018 23.01
ako zabavit 2 a 5 rocne dieta na dlhej ceste? minule sme isli 14 hod a to uz nezaberalo nic, plus horucava v aute a nexcel byt v sedacke dajte nejake tipy, nieco okrem cesty v noci
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 5. 2018, 13.23
to by nebavilo ani mě, natož dítě, leda dělat častěji zastávky
Fuga, 5. 5. 2018, 15.26
takto dlouhou cestu jsme ještě neabsolovovali
Žofinka, 5. 5. 2018, 6.17
Tak na tak dlouhou dobu je nezabavínic ani televize
Aliisha, 4. 5. 2018, 21.13
Jedeme na spaní. Když se probudí, tak zaastavíme a podíváme se třeba po městě nebo jdeme na hřiště. Cca za 2 hodky pokračujeme
WeruskaSK, 5. 5. 2018, 10.26
u nas nespal vobec celu cestu, sme sa preratali a to sme mysleli ze ho len spiaceho o 6 rano prelozime do auta a spi dalej... nevyslo to
L.janicka.l, 4. 5. 2018, 19.40
Malej pul cesty prospi a zbytek probreci nebo kouka z okna, nucene zabavy ho neberou
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 19.18
striedate sa pri soferovani? my nie a ja nevydrzim bdiet aby som zabavala manzela. tak preto nexceme v noci. bala by som sa
WeruskaSK, 5. 5. 2018, 10.26
hehehehe tak si to odmakal sam
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 19.19
nas grcal aj pri 15min ceste. ale pred mesiacom to skoncilo a dufam sa uz nevrati
Eliška Kozlova, 4. 5. 2018, 13.53
Neporadim, me děti na dlouhé cestě spí jak to houpe a oni musí sedět tak hned vytvrdnou Jinak zpivame lidové písničky, což ale nesnáší můj nejstarší (7,5), hru Když náladu máš tak si zazpivej, zatleskej, zamavej. Slovní fotbal s nejstarším, hádání barev aut a co bude a kolik čeho, kde. Krupinky, ovoce a zelenina na kousky a pití (nedoporučuji sladké, kvůli přísunu energie). A zastávky na proražení a probehnuti.
patricia077, 4. 5. 2018, 10.51
Moje děti bohužel taky nesnáší dlouhé cesty autem, jezdí rády ale na krátké no a je to opruz zpíváme hrajeme hry ale i tak
NiFee, 4. 5. 2018, 9.41
jedlo, pitie a videa
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 10.15
nepomohlo ani toto. a nespal ani chvilu
NiFee, 4. 5. 2018, 12.16
tak potom nejazdit my nemožeme byt tiež dlho v aute moje deti neznasaju auto preto nechodime daleko
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 12.21
chceli sme este zazit more skor ako teroristi ovladnu svet ☺
NiFee, 4. 5. 2018, 12.26
joj more to by som sA neodvazila to je dost aj na vacsie deti....a dufam, že hento bol vtip
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.03
nebol. uz vtedy sme sa bali ze co ak to tam niekde buchne. tak sme si povedali ze teraz alebo nikdy ze to uz len horsie bude potom niekam cestovat. nastastie sme boli mimo mesta takze to nebolo take lakadlo. to bol vtedy akurat taky rok ked tie vybuchy zacinali byt frekventovane