TIPY NA DLHE CESTY

zobrazeno 825×

Vložil(a): WeruskaSK, 3. 5. 2018 23.01

ako zabavit 2 a 5 rocne dieta na dlhej ceste? minule sme isli 14 hod a to uz nezaberalo nic, plus horucava v aute a nexcel byt v sedacke dajte nejake tipy, nieco okrem cesty v noci

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 10. 5. 2018, 13.23

to by nebavilo ani mě, natož dítě, leda dělat častěji zastávky

Fuga

Fuga, 5. 5. 2018, 15.26

takto dlouhou cestu jsme ještě neabsolovovali

Žofinka

Žofinka, 5. 5. 2018, 6.17

Tak na tak dlouhou dobu je nezabavínic ani televize

Aliisha

Aliisha, 4. 5. 2018, 21.13

Jedeme na spaní. Když se probudí, tak zaastavíme a podíváme se třeba po městě nebo jdeme na hřiště. Cca za 2 hodky pokračujeme

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 5. 2018, 10.26

u nas nespal vobec celu cestu, sme sa preratali a to sme mysleli ze ho len spiaceho o 6 rano prelozime do auta a spi dalej... nevyslo to

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 5. 2018, 19.40

Malej pul cesty prospi a zbytek probreci nebo kouka z okna, nucene zabavy ho neberou

Čertice, 4. 5. 2018, 18.57

My jeli v noci přes den bych to nechtěla jet ani já

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 19.18

striedate sa pri soferovani? my nie a ja nevydrzim bdiet aby som zabavala manzela. tak preto nexceme v noci. bala by som sa

Čertice, 4. 5. 2018, 19.28

Já chtěla, ale když jsem chtěla řídit já, tak Jirka ještě nechtěl a když už chtěl, tak už měl smůlu, protože jsem byla unavená z toho, jak jsem ho hlidala

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 5. 2018, 10.26

hehehehe tak si to odmakal sam

Zdeňka S., 4. 5. 2018, 17.29

Starší dcera pokaždé delší cestu prozvrací , mladší se v pohodě , hned usne a spí třeba 2 hodiny a i když nespí tak je v pohodě

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 19.19

nas grcal aj pri 15min ceste. ale pred mesiacom to skoncilo a dufam sa uz nevrati

Eliška Kozlova, 4. 5. 2018, 13.53

Neporadim, me děti na dlouhé cestě spí jak to houpe a oni musí sedět tak hned vytvrdnou Jinak zpivame lidové písničky, což ale nesnáší můj nejstarší (7,5), hru Když náladu máš tak si zazpivej, zatleskej, zamavej. Slovní fotbal s nejstarším, hádání barev aut a co bude a kolik čeho, kde. Krupinky, ovoce a zelenina na kousky a pití (nedoporučuji sladké, kvůli přísunu energie). A zastávky na proražení a probehnuti.

patricia077

patricia077, 4. 5. 2018, 10.51

Moje děti bohužel taky nesnáší dlouhé cesty autem, jezdí rády ale na krátké no a je to opruz zpíváme hrajeme hry ale i tak

NiFee

NiFee, 4. 5. 2018, 9.41

jedlo, pitie a videa

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 10.15

nepomohlo ani toto. a nespal ani chvilu

NiFee

NiFee, 4. 5. 2018, 12.16

tak potom nejazdit my nemožeme byt tiež dlho v aute moje deti neznasaju auto preto nechodime daleko

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 12.21

chceli sme este zazit more skor ako teroristi ovladnu svet ☺

NiFee

NiFee, 4. 5. 2018, 12.26

joj more to by som sA neodvazila to je dost aj na vacsie deti....a dufam, že hento bol vtip

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.03

nebol. uz vtedy sme sa bali ze co ak to tam niekde buchne. tak sme si povedali ze teraz alebo nikdy ze to uz len horsie bude potom niekam cestovat. nastastie sme boli mimo mesta takze to nebolo take lakadlo. to bol vtedy akurat taky rok ked tie vybuchy zacinali byt frekventovane

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů