Tree House Babí lom
Vložil(a): snany, 26. 7. 2016 22.37
Našla jsem na internetu zajímavý způsob ubytování, cena sice dost vysoká, ale děti budou určitě nadšené. http://www.lesymb.cz/tree-house-babi-lom.html?id=394
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 30. 11. 2017, 19.24
tak to je krása, ale cenově nedostupná, bohužel
Fuga, 13. 12. 2016, 13.58
až na tu cenu je to krása
jitkamety, 27. 7. 2016, 8.56
Vypadá to vážně hezky ale jelikož se trochu bojím výšek tak by mně tam nikdo nedostal
Katka, 27. 7. 2016, 8.29
Tři lidi je podivné omezení. Proč tam nedají omezení na kila? A děti se v pohodě na ten gauč vejdou 2.
Katka, 27. 7. 2016, 11.30
Výtahy jsou taky jen do určité hmotnosti, objemní se třeba nad sebou zamyslí a přijedou za rok s lepší váhou ;o) Nevím co sledují počtem 3 lidí, v okolí mám spoustu rodin se třemi i čtyřmi dětmi a pokud si myslí, že tam rodina pojede 3x, tak asi fakt ne ;o)