Tree House Babí lom

zobrazeno 1798×

Vložil(a): snany, 26. 7. 2016 22.37

Našla jsem na internetu zajímavý způsob ubytování, cena sice dost vysoká, ale děti budou určitě nadšené. http://www.lesymb.cz/tree-house-babi-lom.html?id=394

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 30. 11. 2017, 19.24

tak to je krása, ale cenově nedostupná, bohužel

Fuga

Fuga, 13. 12. 2016, 13.58

až na tu cenu je to krása

Minnie, 16. 9. 2016, 10.58

Tak to si necháme s klidem ujít . Máme děti dvě, takže nic. A ta cena...

Topik2, 23. 8. 2016, 23.25

Jo jo je to nadhera

vendy.z, 28. 7. 2016, 15.47

Krásné Musí to být super zážitek

ppetaa27, 27. 7. 2016, 19.28

Juu, tak to je super

veru.veru, 27. 7. 2016, 11.50

to je vážně nádhera, já bych jela okamžitě, ihned, jen ta cena je vyšší, ale určitě to za to stojí

jitkamety

jitkamety, 27. 7. 2016, 8.56

Vypadá to vážně hezky ale jelikož se trochu bojím výšek tak by mně tam nikdo nedostal

Jarka mmm, 27. 7. 2016, 8.39

Super,ale ta cena . A taky je blby,že tam s rodiči může být jen jedno dítě . Ale napad fakt super . Jo a to dítě bych nechtěla pořád hlídat ,ikdyz v šesti letech už to je asi lepší...

snany, 27. 7. 2016, 12.46

Záleží na dítěti, některé jsou i šesti kaskadéři bez pudu sebezáchovy.

Katka

Katka, 27. 7. 2016, 8.29

Tři lidi je podivné omezení. Proč tam nedají omezení na kila? A děti se v pohodě na ten gauč vejdou 2.

snany, 27. 7. 2016, 10.10

Taky jsem se nad tím pozastavovala, ale nedokáži si představit, že by před nástupem někoho vážili nebo mu řekli, že je příliš objemný

Katka

Katka, 27. 7. 2016, 11.30

Výtahy jsou taky jen do určité hmotnosti, objemní se třeba nad sebou zamyslí a přijedou za rok s lepší váhou ;o) Nevím co sledují počtem 3 lidí, v okolí mám spoustu rodin se třemi i čtyřmi dětmi a pokud si myslí, že tam rodina pojede 3x, tak asi fakt ne ;o)

snany, 27. 7. 2016, 12.13

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů