Plavání

zobrazeno 976×

Vložil(a): dadinkamaminka, 5. 9. 2017 8.23

Mamči,necháváte své dítko jezdit se školkou na plavání ? Ted mi to oznámila učitelka a chce vědet,jestli ho pustim každý čtvrtek s dětma plavat.Jaký na to máte názor? Vím,co syn dělá ve vodě a docela se bojím ho svěřit učitelkám,přeci jen budou mít na starosti hodně dětí,tak musí být těžký je všechny ohlídat. Co si o tom myslíte? Děkuji za reakce...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 7. 9. 2017, 18.29

náš chodí a nelituji, pro učitelky je to náročné tu smečku ohlídat, ale spíše ve smyslu, aby byly všechny děti suché, nasedly do autobusu apod. ve vodě se o ne stará instruktorka

annahb, 7. 9. 2017, 16.59

pustila jsem a bylo vše v pohodě

Čertice, 6. 9. 2017, 20.40

Já bych ho taky první rok nedala už takhle bude pořád nemocný, než si organismus zvykne

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.09

U nás chodili jen předškoláci a neměla jsem s tím problém - moc si to dcerka chválila. Většinou se v kolektivu chovají lépe než sami s námi

Žofinka

Žofinka, 6. 9. 2017, 6.22

pustila bych, aby se nebál vody a plavčice cvičitelky mají zkušenost s kdekým

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 9. 2017, 18.49

Urcite pustit a pak se uvidi zda to ma cenu, porad lepsi se to naucit ve skolce nez aby se pak ve skole bal

benca, 5. 9. 2017, 18.44

nedali sme ju tiez mam o nu obavu

dasza, 5. 9. 2017, 14.51

Jo klidne.je to uplne v pohode.

Mygara

Mygara, 5. 9. 2017, 14.24

je to vaše rozhodnutí, ale já bych to zkusila, v bazénu je má na starosti plavčice a ne učitelka, ale třeba to zkuste za půl roku až to pro něj nebude tolik novinek najednou

dadinkamaminka, 5. 9. 2017, 13.27

Tak jsem to maminky nedovolila. Vyplnila jsme formulář,že s tím neosuhlasím,aby jezdil... Možná příští rok

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů