Plavání
Vložil(a): dadinkamaminka, 5. 9. 2017 8.23
Mamči,necháváte své dítko jezdit se školkou na plavání ? Ted mi to oznámila učitelka a chce vědet,jestli ho pustim každý čtvrtek s dětma plavat.Jaký na to máte názor? Vím,co syn dělá ve vodě a docela se bojím ho svěřit učitelkám,přeci jen budou mít na starosti hodně dětí,tak musí být těžký je všechny ohlídat. Co si o tom myslíte? Děkuji za reakce...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 7. 9. 2017, 18.29
náš chodí a nelituji, pro učitelky je to náročné tu smečku ohlídat, ale spíše ve smyslu, aby byly všechny děti suché, nasedly do autobusu apod. ve vodě se o ne stará instruktorka
Žofinka, 6. 9. 2017, 6.22
pustila bych, aby se nebál vody a plavčice cvičitelky mají zkušenost s kdekým
L.janicka.l, 5. 9. 2017, 18.49
Urcite pustit a pak se uvidi zda to ma cenu, porad lepsi se to naucit ve skolce nez aby se pak ve skole bal
Mygara, 5. 9. 2017, 14.24
je to vaše rozhodnutí, ale já bych to zkusila, v bazénu je má na starosti plavčice a ne učitelka, ale třeba to zkuste za půl roku až to pro něj nebude tolik novinek najednou
dadinkamaminka, 5. 9. 2017, 13.27
Tak jsem to maminky nedovolila. Vyplnila jsme formulář,že s tím neosuhlasím,aby jezdil... Možná příští rok