Kabát

zobrazeno 1005×

Vložil(a): dadinkamaminka, 11. 9. 2017 18.19

Mamči,prosím vás potřebovala bych poradit.Sháním klasický,černý dvouřadý propínací kabát s páskem,bavlněný. Nemůžu ho nikde sehnat,projela jsem úplně všechno a nikde ho nemají. V Bonprixu bych si jeden vybrala,který se mi fakt líbí,ale zase ho nemají na skladě a prý ani neví,kdy ho mít zase budou. Nevíte někdo,kde se dá koupit? Tak do 1000kč ? Předem mockrát děkuju.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

mattonka, 22. 9. 2017, 15.56

Ahoj, s Bonprixem nemám zkušenosti a ani osobně moc na internetu oblečení nekupuji, ale teď nedávno mi kamarádka říkala o Cellbes, že si tam pořizovala nějaké nové kousky na podzim a zimu, tak se zkus kouknout. Nevím, jak cenově, ale, kamarádka je šikovná a nakupuje velmi výhodně

nikolava, 17. 9. 2017, 6.47

Taky bych zkusila zajet do nejakyho obchodniho domu

annahb, 14. 9. 2017, 12.06

Já si koupila loni u vietnamcu

Žofinka

Žofinka, 13. 9. 2017, 13.56

zkuste vietnamce nebo aliexpress, tam jsou rozumné ceny

Mygara

Mygara, 13. 9. 2017, 5.58

já mám dvouřadový, ale bez pásku a koupila jsem ho před lety v H and M

Janna, 12. 9. 2017, 13.59

Tak ještě jednou Teď jsem narazila na krásný kabátky za 550,- na postovnezdarma.cz - už jsem si od nich taky pár věcí kupovala, tak mrkněte

vendy.z, 12. 9. 2017, 7.27

Nevím, na e-bay je to dost drahé... Nevím jak ali. nebo sekáč. Loni měli pěkný v Lidlu - je to nárazové

dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 9.06

Na ali se podívám ještě. Jinak v Lidlu třeba mít budou,ale ne na mě Tam mají velikosti max do velikosti L.

vendy.z, 12. 9. 2017, 10.44

A co vietnamci, tam pořídím také dobře.

snany, 11. 9. 2017, 23.45

Zkuste Aliexpres, tam mají vše. Já mám kabát z tchibo

dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 8.28

Mrknu se,děkuju

patricia077

patricia077, 12. 9. 2017, 9.02

zrovna na Ali kabáty nic moc ale jinak tam mají super věci tchibo má teď narozeninovou akci .-)

snany, 12. 9. 2017, 9.06

Mají narozeninovou akci, ale extra hezké kabáty jsem nenašla. Já čekám zda mi nepříjde sleva na moje narozeniny, loni jsem koupila právě ten kabát a za tu cenu bezkonkurenční.

patricia077

patricia077, 12. 9. 2017, 9.09

mají teď přijít těm co mají tchibo kartu domů nějaké slevy, tak čekám, uvidíme, přišlo mi to včera na mail

dadinkamaminka, 12. 9. 2017, 9.07

Opravdu ? Se musím mrknout,včera jsem si žádné akce nevšimla...

patricia077

patricia077, 12. 9. 2017, 9.10

pět let výročí

snany, 12. 9. 2017, 9.37

22% sleva na spotřební zboží a káva v kamenném obchodě dle výběru zdarma. To mi přišlo včera. Třeba budete mít speciální jinou slevu

patricia077

patricia077, 12. 9. 2017, 9.47

To mi přišlo taky plus že kdo má kartu pošlou něco domů ale měnila jsem adresu, takže uvidíme

snany, 12. 9. 2017, 9.48

Taky jsem v jejich klubu

patricia077

patricia077, 12. 9. 2017, 9.59

a dnes navíc doprava zdarma...no já kdysi vyhrála poukaz do obchodu, tam jsem si nechala vystavit dočasnou kartu a pak tu tvrdou už ale moc tam nenakupuji tj fakt přijde mi něco fakt zbytečně drahé ale když je doprava zdarma tak se dívám, mamce jsem tam vzala halenku a byla moc spokojená s kvalitou

Petra Schoberová, 11. 9. 2017, 23.19

Ty jo, třeba zkusit sekace?? tam se najde věci

benca, 11. 9. 2017, 20.45

nejaka klasicka vyroba kabatov urcite taka ceska v cechach je u na je to makyta

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů