Bolest zad -spatna matrace?

zobrazeno 2154×

Vložil(a): Sooňaa, 31. 10. 2016 9.25

Maminky posledni dobou se probouzim s bolesti zad,nebo bolesti krci patere a migrenou. Nevim,jestli to muze mit spojeni s matraci,mame ji jiz 10let,tak nevim,zda uz muze byt prolezela.. Drive se mi na ni spalo lepe.. Po jake dobe vy menite matrace? Dekuji

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Eco-matrace, 31. 10. 2020, 12.07

www.eco-matrace.cz - nabízíme široký výběr všech druhů matrací vysoké kvality za přijatelné ceny. Snažíme se pomáhat lidem k lepšímu a zdravějšímu spánku.

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 19.43

no, po 10 letech určitě ne

Fuga

Fuga, 20. 1. 2017, 14.13

může být, anebo kombinace spolu se zvedáním našich miláčků dětí. My máme matrace 8 let a zatím je tedy neplánujeme měnit

Aliisha

Aliisha, 18. 12. 2016, 10.41

Zkuste něejaké cviky na protažení. Uvidíte, jestli to poleví. Když ne, koupila bych nějaké kvalitní zdravotní matrace

vendy.z, 2. 11. 2016, 21.19

Může to být, ale důležité je cvičení. Moje zkušenost. Cvičila jsem denně pár minut a po čtvrt roce zmizely bolesti.

Sooňaa, 2. 11. 2016, 21.36

Je pravda,ze jsem to ted dost flakala. Dnes jsem se vzbudila se zablokovanou krcni pateri,tak nevim..

benca, 31. 10. 2016, 18.56

mna bolel chrbat a zistili zapal mocovych ciest

Sooňaa, 31. 10. 2016, 19.22

Jejda,to.me nestraste..

Zuzka Čtvrtečková, 31. 10. 2016, 18.47

S manželem jsme si koupili vrchní matrace a spí se nám zase dobře

Sooňaa, 31. 10. 2016, 19.23

Ale ta se dela vetsinou hodne mekka ne?

Zuzka Čtvrtečková, 1. 11. 2016, 8.59

Manžel má Dormeo Silver a ta je hodně měkká, ale příjemně a já mám tu,co byla teď za body v Kauflandu, Dormeo Verde - ta není tak měkká a vyhovuje mi víc

Sooňaa, 1. 11. 2016, 9.04

Ja kozkala na ti i memory silvet 4v1,ta muze byt spolecna a pritom ma kazdy partner jinou tvrdost

Zuzka Čtvrtečková, 1. 11. 2016, 19.43

Ta bude měkčí, já mám tu 3 v 1 a stačí mi

Sooňaa, 1. 11. 2016, 20.48

Ja potrebuji tvrdsi,muze mit 4 ruzne stupne tvrdosti..

kamca80, 31. 10. 2016, 16.46

Mám ten stejný problém, tak sme tedy koupily nové matrace, ovšem pořád je to stejné, ne-li i kolikrát snad horší, první měsíc sem si říkala, že mě bolí, protože si záda zvykají, ale už je máme aspon půl roku a stále nic moc

Sooňaa, 31. 10. 2016, 17.57

Jejda...tak to asi nebylo matraci..

slunicko, 31. 10. 2016, 16.44

A otáčela jste ji občas?

Sooňaa, 31. 10. 2016, 17.58

Otacela jakkoliv to slo

Adrianita

Adrianita, 31. 10. 2016, 16.39

Může to být i tím, ale jako hlavní důvod to být nemusí. Přece jen s narozením miminka je naše páteř více zatěžována. Zkuste nějaké cviky, cvičení na míči a s overballem, plavání nebo i masáž. Pokud nevíte jak cvičit, objednejte se na rehabilitaci.

Sooňaa, 31. 10. 2016, 17.59

Cvicila jsem casto,ale co je mala vetsi,tak nejak nestiham,pravda..plavat jsem chodila...bude to asi i tim

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů