Jak vypada vas jidelnicek hubnuti po porodu?
Vložil(a): jitkamety, 12. 7. 2017 16.40
Maminky,chci se zeptat jaky jste meli nebo mate jidelnicek po porodu kdyz jste hubly?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Soniiiciii, 26. 5. 2021, 19.17
Jo, to je super a rozumný přístup. Čím ale nahrazuješ mouku? Však ta je potřeba minimálně na zahušťování…
KarličkaKulička, 30. 11. 2017, 18.59
Absolutně nemám představu co vařit, klidně bych šla ido nějaké dety, ale vařit něco zvlášť sobě a zvlášť chlapovi je snad nereálne. Je nějaké jídlo, které bude pro ně tak nějak normální a zároveň to bude ok jíst i pro mě, když se snažím hubnout.
Maghinto-anne, 1. 12. 2017, 14.52
Mrkni na recepty po internetu, ráda vařím například podle světa zdaví, jinak snídaně a večeře si chystám jen pro sebe, obědy společné. Časem příjdeš na to jak to pěkně zkloubit, chce to jen zkoušet co bude fungovat a nebát se zeptat, jestli by to chtěli jíst.
KarinaSmutna, 22. 11. 2017, 19.48
Zatím se mi upravit jídelníček mov nedaří, aspoŇ se teda snažím pít ty 2-3litry za den.
Marusk, 22. 10. 2017, 10.18
Omezila jsem sladke, nejedla moc navecer, snazila se hybat.
Žofinka, 24. 7. 2017, 8.45
snažím se nedávat si tak velké porce a nepřecpávat se na noc