Biokrby

zobrazeno 1129×

Vložil(a): novakova1alena, 25. 5. 2017 22.37

Ahoj, už hrozně dlouho zvažuji , že si domů pořídím biokrb. Vždy sem krb chtěla, ale jelikož bydlíme v bytě, tak to moc dobře nešlo. Takže jsem se vás chtěla zeptat co vy a biokrby? Budu ráda, když mi napíšete vaše zkušenosti, ale třeba i jen to, co jste o nich četly nebo slyšely :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

lucie25987, 5. 12. 2022, 21.07

Biokrb je rozhodně super řešení, když bydlíte v bytě a nemůžete mít klasický krb. Já bych to taky tak řešila, protože krb je prostě pecka . My máme doma akumulační kamna Norsk Kleber z flamen.cz/product-brands/norsk-kleber/ a jsem z nich nadšená. Krásně nám to tu vytopí a tím, že se z nich pak uvolňuje teplo, i když se v nich netopí, tak tady máme i ráno teplo .

Olla, 5. 11. 2017, 12.42

Silvous06: a jak dlouho taková věc dokáže hořet ?

Silvous06, 3. 11. 2017, 8.48

My máme v obýváku tady ten www.biokrby.cz/p/biokrb-friend-004 a jsem s ním moc spokojená, je to moc pěkná dekorace

louskacek2, 28. 5. 2017, 20.26

Myslím že to z nějakého důvodu nedoporučovali ale nevzpomenu si proc.

Mygara

Mygara, 27. 5. 2017, 12.11

vím, že něco takového je, ale blíže jsem se o to nezajímala

Aliisha

Aliisha, 26. 5. 2017, 20.07

Nemáme a ani o koupi neuvažujeme

Janako

Janako, 26. 5. 2017, 17.23

My máme klasická kamna na dřevo.

vendy.z, 26. 5. 2017, 13.21

také máme byt

jkubeso, 26. 5. 2017, 13.05

Máme v obýváku (nejchladnější mistnost), bohužel není možnost udělat klasicky krb na dřevo. Jsme spokojeni, když není taková zima, aby se topilo v celém baráku, tak se dá snadno a rychle přitopit. Ten líh je trochu cítit, ale není to nic hrozného.

Zdeňka S., 26. 5. 2017, 12.53

Máme krbové kamna a topinek dřevem, bio krb se mi líbí, ale je poměrně dost drahý....

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů