Biokrby
Vložil(a): novakova1alena, 25. 5. 2017 22.37
Ahoj, už hrozně dlouho zvažuji , že si domů pořídím biokrb. Vždy sem krb chtěla, ale jelikož bydlíme v bytě, tak to moc dobře nešlo. Takže jsem se vás chtěla zeptat co vy a biokrby? Budu ráda, když mi napíšete vaše zkušenosti, ale třeba i jen to, co jste o nich četly nebo slyšely :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
lucie25987, 5. 12. 2022, 21.07
Biokrb je rozhodně super řešení, když bydlíte v bytě a nemůžete mít klasický krb. Já bych to taky tak řešila, protože krb je prostě pecka . My máme doma akumulační kamna Norsk Kleber z flamen.cz/product-brands/norsk-kleber/ a jsem z nich nadšená. Krásně nám to tu vytopí a tím, že se z nich pak uvolňuje teplo, i když se v nich netopí, tak tady máme i ráno teplo .
louskacek2, 28. 5. 2017, 20.26
Myslím že to z nějakého důvodu nedoporučovali ale nevzpomenu si proc.
Mygara, 27. 5. 2017, 12.11
vím, že něco takového je, ale blíže jsem se o to nezajímala
Aliisha, 26. 5. 2017, 20.07
Nemáme a ani o koupi neuvažujeme
Janako, 26. 5. 2017, 17.23
My máme klasická kamna na dřevo.