Co jste si praly pod stromek?
Vložil(a): Ketris, 23. 12. 2019 22.54
Ahoj holky. Co jste si VY letos praly pod stromecek? :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Katka Alex, 9. 1. 2020, 1.36
Aby si moje sestra nestěžovala na každý dárek, který dostane (včetně těch na její přání) . Nesplnilo se. Ale moje děti byly ohromné. I oblečení jim dělalo radost ?
WeruskaSK, 29. 12. 2019, 19.35
knihu v anglictine Michelle Obama - Becoming a od Jaroslava Svobodu Zelenina z ekozahrady, obe som dostala, uz len najst cas na citanie. a olej nuxe je mojou neustalou tuzbou bez ohladu na to ci su alebo nie su vianoce a splnila mi to moja naj kamoska ze ma nim prekvapila. a pridala sa k nej aj druha s pomadou nuxe. takze moje vianoce su tento rok dokonale
patricia077, 25. 12. 2019, 20.33
Tak těch jsem dostala několik asi si postavím stánek
Adrianita, 25. 12. 2019, 14.05
Sníh ❄
patricia077, 25. 12. 2019, 10.40
Když jsem byla malá chytl od prskavek řetěz byl to ten jak se dřív dával a už to frcelo
patricia077, 25. 12. 2019, 17.30
Byly? prskavky další rok a háček mne pobavil?